Tanulj iskolánkban. Legyél IT szakember. Bővebben... Duális képzés. Bővebben... Biztos munka vagy továbbtanulási lehetőség.

magyar | srpski

Középiskolások Művészeti Vetélkedője

Városunkban az idén április 25-e és 27-e között XLVII. alkalommal szervezték meg a Középiskolások Művészeti Vetélkedőjét. Iskolánkat három tanuló képviselte ezen a rangos rendezvényen: Bognár Róbert (IV.3), Krémer Attila (IV.3) és Jakubec Attila (III.3). Mindhárman önálló alkotásokkal léptek fel.

Jakubec Attila publicisztika kategóriában szerepelt, és elnyerte a Magyar Szó irodalmi mellékletének, a Kilátónak a különdíját. Attila írását elolvashatjuk majd a Kilátó egyik soron következő számában.

Surján László, az Európai Parlament alelnöke 2013 decemberében szociográfiai pályázatot hirdetett. Albert László, iskolánk negyedikes tanulója egy esszét írt erre a pályázatra. László munkáját különdíjjal jutalmazták, és egy értékes könyvcsomagot kapott.